VODĚNÍ NA KONI
Vodění na koni probíhá v krásném areálu Ranče. V závislosti na klientovi nabízíme vodění po celém Ranči nebo za nepříznivého počasí v jezdecké hale. Nejmenší děti si určitě užijí vodění na poníkovi  - Julietce. Základní doba vodění je 30 minut a po dohodě je možné tuto dobu prodloužitt. Pokud bude klient potřebovat dozor druhé osoby, je potřeba toto nahlásit při rezervaci daného vodění.
 
Cena: 30 min/250 Kč – rezervace na recepci Ranče
(zapůjčení ochranné přilby je v ceně)
 
 
 
VYJÍŽĎKA NA KONI
Pro klienty, kteří se chtějí na koni projet po krásném okolí Ranče, nabízíme vyjížďky do přírody v doprovodu zkušeného instruktora. Vyjížďka je možná pro osoby starší 18 let, u nezletilých dětí je potřeba souhlas rodičů a základní znalost ježdění na koni, kterou si instruktor před jízdou ověří. V doprovodu zákonného zástupce dítěte je možné vzít dítě na vyjížďku na poníkovi Julietce.
Klientům, kteří chtějí na koni strávit delší čas, nabízíme po dohodě vyjížďky např. na Bunč, Ranč Žlutava atd.
Maximální počet osob v dané hodině jsou 3osoby + instruktor, nebo 3 osoby, 1 dítě + instruktor.
 
Základní doba ježdění je 1 výuková hodina tj. 50 min.
 
Cena: 50 min/400 Kč – rezervace na recepci Ranče
(zapůjčení ochranné přilby je v ceně)
 
JEZDECKÝ VÝCVIK 
Je zaměřen nejen na úplné začátečníky, ale i pokročilé, kteří se chtějí ve westernovém ježdění zdokonalit. Pro tento výcvik slouží na Ranči výcvikové koně a jezdecký výcvik lze provádět na venkovní aréně, ale také v kryté jezdecké hale. Jezdecký výcvik je určen pro jakoukoliv věkovou kategorii. Pokud budete mít zájem o tento výcvik, je vhodné při rezervaci nahlásit i pokročilost ježdění (začátečník, dítě atd.)
Maximální počet osob v dané hodině jsou 2 osoby/2 koně, 1- 2 děti/poník.
 
Základní doba ježdění je 1 výuková hodina tj. 50 min.

Cena: 50 min/500 Kč – rezervace na recepci Ranče
(zapůjčení ochranné přilby je v ceně)
 
 
PONY ŠKOLIČKA
Pro nejmenší děti nabízíme jezdecký výcvik na poníkovi. Pony školička je zaměřena pro ty nejmenší nadšence, kteří chtějí nejen jezdit, ale o koníky se i starat. Školička je určena pro děti ve věku  3 - 8 let. Děti se zde pod dozorem instruktora naučí nejen jezdit, ale koníka čistit, sedlat, vodit atd.
 
Základní doba školičky je 1 výuková hodina tj. 50 min.
 
Cena: 50 min/400 Kč – rezervace na recepci Ranče
(zapůjčení ochranné přilby je v ceně)
 
FIREMNÍ AKCE
Pro vaši firmu uspořádáme týmové ježdění na koních. Vaši klienti, zaměstnanci nebo přátelé si mohou vyzkoušet nejen klasické ježdění na koni, ale třeba i jízdu zručnosti, barely na čas atd.
Rádi splníme každé přání a uděláme maximum pro vaši spokojenost.
 
 
Obecné podmínky ježdění:
        provozovatel Ranče Kostelany firma RUDOLF JELÍNEK a.s. nenese žádnou zodpovědnost za případné zranění jezdce nebo za úraz při manipulaci s koněm na Ranči,
        pokud instruktor jezdecké školy shledá, že klient z jakéhokoliv důvodu není schopen jízdy na koni, např. pod vlivem alkoholu, má instruktor právo zrušit danou hodinu bez náhrady vrácení peněz,
        každý klient jezdecké školy může bezplatně využít zapůjčení ochranné přilby,
        klient objednáním dané služby souhlasí s podmínkami jezdecké školy.