Image

Ranč Kostelany se nachází v nádherné lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže. Ranč byl původně vybudován pro milovníky koní a příznivce western & country. Se svou širokou nabídkou kvalitních služeb je dnes ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní a společenské akce ve stylovém prostředí. Krásná krajina láká k vycházkám a vyjížďkám na koni v každém ročním období.

PROVOZNÍ DOBA 2016

 

Pondělí 10:00 - 20:00
Úterý 10:00 - 20:00
Středa 10:00 - 20:00
Čtvrtek 10:00 - 20:00
Pátek 10:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 23:00
Neděle 10:00 - 20:00

 

 

 

 

PYTLÁCKÁ NOC SE KONÁ NA RANČI

Image PYTLÁCKÁ NOC SE KONÁ NA RANČI
Zvětšit
Pytlácká noc 2016w

 

V sobotu 23. července se v Kostelanech uskuteční Pytlácká noc, kterou pořádá Myslivecký spolek Chřibsko. Už od 16 hod. budete moci ochutnat myslivecké speciality a večerní zábavu zajistí dechová hudba Stříbrňanka. Kromě skvělého občerstvení a tomboly s krásnými cenami na vás čeká také bohatý doprovodný program.

FIREMNÍ AKCE NA RANČI

Image FIREMNÍ AKCE NA RANČI
Zvětšit
firmy_2016w

 

Pořádáte školení, poradu nebo firemní večírek pro zaměstnance? Na Ranči pro vás připravíme takové podmínky, že budete nadšeni! Nejen tématické prostory, krásné ubytování a skvělé jídlo a pití, ale i naše bohaté zkušenosti jsou zárukou zážitku, pro který se k nám budete vracet. Více informací na tel.: 573 367 272 nebo e-mailu recepce@kostelany.cz

TÁBORY SE RYCHLE PLNÍ!

Image TÁBORY SE RYCHLE PLNÍ!
Zvětšit
Ranč_tábor s koňmi 2016_příměstský

 

O letošní příměstské tábory pro děti je velký zájem, volná místa rychle mizí a druhý termín 18. - 22. 7. je dokonce zcela obsazen. Více informací o možnosti zažít skvělý týden u koní najdete v sekci Koně a přihlášky sbírá Lenka Šišková na e-mailu staje.kostelany@gmail.com nebo telefonu 739 309 055.

POZDNÍ SBĚR A BOKOMARA NA RANČI!

Image POZDNÍ SBĚR A BOKOMARA NA RANČI!
Zvětšit
pozdnisber_bokomara

 

V rámci koncertní šňůry Castle tour multižánrové kapely Pozdní sběr přivítáme na Ranči také Naďu Urbánkovou. Ta zazpívá v doprovodu kapely Bokomara, dvojkoncert se koná v sobotu 20. srpna od 19 hod. Vstupenky je možné zakoupit přes portál www.smsticket.cz, u nás na Ranči, v Lesním penzionu Bunč, podnikové prodejně RUDOLF JELÍNEK ve Vizovicích, Turistickém Informačním centru Kroměříž nebo v Besedě Otrokovice. Těšit se můžete na večer plný kvalitní muziky a spoustu zábavy.

JUNIOR PROGRAM 2016

Image JUNIOR PROGRAM 2016
Zvětšit
Bez názvu - 1

       V rámci Junior programu lze aktivně a netradičně prožít školní či jiné výlety. Celodenní program s podtitulem „Divoký Západ“ je určen mateřským školám, základním školám a žákům speciálních škol. V rámci programu si děti mohou v areálu Ranče Kostelany vyzkoušet jízdu na koni, projdou stáje s koňmi, vyzkouší si jízdu na koni, ale naučí se i základním povelům a práci s nimi. Součástí programu jsou westernové soutěže (např. hod tomahawkem, lukostřelba - samozřejmě pod dohledem zkušených instruktorů:-)) a divadelní představení v dobových kostýmech. Pro rok 2016 připravujeme i novou naučnou stezku v blízkém okolí Ranče, v níž děti hravou formou získají znalosti z přírody, života Indiánů, kovbojů aj.

 

Junior program se koná v termínu od 16. května do 17. června 2016 (pro mateřské školy jsou rezervovány vždy pondělní a páteční termíny). Cena za jedno dítě je 150 Kč (mateřské školy 90 Kč), pedagogický dozor v počtu 1 dospělý na 10 dětí je zdarma, v případě překročení tohoto počtu je účtováno vstupné 150 Kč.

 

Kromě zážitkového programu nabízíme i možnost stylového obědu v restauraci Saloon. V nabídce je jednotné menu: domácí slepičí vývar s nudlemi a zeleninou, přírodní kuřecí prsa se sýrem, vařený brambor a zeleninová obloha, nápoj. Pro trampy máme v nabídce i tradiční opékání špekáčků na indiánské louce.

 

Pro zájemce nabízíme také možnost využití environmentálních listů.

 

Přihlášku a fotografie z uplynulých ročníků naleznete zde.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: recepce@kostelany.cz, nebo telefonicky na čísle +420 573 367 272.

 

Těšíme se opět na viděnou!

 

LETNÍ TÁBORY U KONÍ 2016

Image LETNÍ TÁBORY U KONÍ 2016

Vážení rodiče, milé děti,

 

připravili jsme pro Vás již třetí ročník letních táborů u koní. Kromě tradičního příměstského jsme rozšířili nabídku i o pobytový tábor. 

 

Tábory se konají v krásném prostředí areálu Ranče Kostelany v oblasti chřibských hor. Vaše děti se pod dohledem zkušených instruktorů a trenérů koní seznámí s chodem koňských stájí a celého areálu Ranče, aktivně budou zapojeny do péče o koně, ale i jiná hospodářská zvířata, která se na ranči nachází. Samozřejmou součástí programu je i příprava koně před jízdou, samotné ježdění a práce ve stájích.

 

Více informací o jednotlivých táborech, vypsaných termínech a přihlášky naleznete zde.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 739 309 055.

 

 

VÍTÁME DALŠÍHO ČLENA RANČE

Image VÍTÁME DALŠÍHO ČLENA RANČE
Zvětšit
Stanley 1

 

V úterý 12. dubna se v brzkých ranních hodinách narodila kobylka Stanley, je zdravá, krásná a na světě se jí líbí. Jakmile zesílí a zvykne si na život na Ranči, budete si ji moci prohlédnout a pohladit. Už teď se na vás těší!