Image

Ranč Kostelany se nachází v nádherné lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže. Ranč byl původně vybudován pro milovníky koní a příznivce western & country. Se svou širokou nabídkou kvalitních služeb je dnes ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní a společenské akce ve stylovém prostředí. Krásná krajina láká k vycházkám a vyjížďkám na koni v každém ročním období.

 

 

Připravujeme pro Vás ...

Image Připravujeme pro Vás ...
Zvětšit
Fleret

1.11. 2014 - AKUSTICKÝ KOCERT SKUPINY FLERET...

První listopadový den Vás zveme na Ranč Kostelany, kde se uskuteční akustický koncert skupiny Fleret. Vstupné na koncert je doborovolné. Tentýž víkend pro Vás připravujeme i jeden z dílů gastro víkendů na Ranči, tentokrát ve znamení gastronomických specialit z hus. V rámci programu budete moci ochutnat vína značky Znovín Znojmo a ovocné destiláty značky R. JELÍNEK.

 

Stůl si můžete zarezervovat již nyní na recepce@kostelany.cz, nebo telefonicky na +420 573 367 272.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Image
Zvětšit
Ranč exteriér

V areálu Ranče Kostelany se nachází restaurace Saloon nabízející stylovou kuchyni, např. mexické fazole, hamburger nebo tortilu s hovězím masem. Ranč pak umožňuje ubytování v hotelu Crazy Mary***, nebo také netradičně v indiánském týpí. Neodmyslitelnou součástí areálu je Westernové městečko využívané pro westernové programy, ale i pro soukromé a firemní akce. Pozemky v okolí Ranče jsou v současné době využívány jako pastviny pro koně a v blízké době bude jejich část osázena třešňovými a švestkovými sady.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!