Image

Ranč Kostelany se nachází v nádherné lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže. Ranč byl původně vybudován pro milovníky koní a příznivce western & country. Se svou širokou nabídkou kvalitních služeb je dnes ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní a společenské akce ve stylovém prostředí. Krásná krajina láká k vycházkám a vyjížďkám na koni v každém ročním období.

 

 

Věnujte radost...

Image Věnujte radost...
Zvětšit
darkovy_poukaz_kostelany_A4_2

 Udělejte svým blízkým radost a obdarujte je dárkovým poukazem na zážitek. Obsah poukazu je na Vašem výběru, můžete věnovat gastronomický zážitek, relaxační pobyt v aqua centru Ranče, vyjížďku, jezdecký výcvik nebo vodění na koni, můžete věnovat i několikadenní pobyt včetně ubytování. Poukaz lze uhradit buď hotově přímo na recepci Ranče, nebo převodem na účet.

 

Dárkový poukaz Vám rádi vystavíme na recepci Ranče, kde si ho můžete osobně vyzvednout, nebo Vám ho pošleme domů prostřednictvím České pošty. Neváhejte nás kontaktovat na recepce@kostelany.cz, +420 573 367 272.

Přání krásných svátků...

Vážení hosté,

 

přejem Vám krásné a pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku především zdraví, štěstí, pohodu, klid a nadhled (nejlépe se získává z koňského sedla:-))... 

 

Provozní doba restaurace a celého areálu Ranče bude v průběhu svátků neměnná, kromě níže uvedených změn.

 

22. prosince - otevřeno bude do 13.00 hod.

 

23. - 25. prosince - zavřeno

 

1. ledna - otevřeno bude do 15 hod.

 

2. ledna - zavřeno

 

Do konce roku Vás ještě zveme na 3 akce:

Memoriál rodiny Manďáků - 27. prosince. 

Přesilvestrovský výšlap na rozhlednu Brdo - 30. prosince.

Silvestr - 31. prosince.

 

Rezervace stolů či ubytování přijímáme již nyní na recepce@kostelany.cz, nebo na telefonním čísle +420 573 367 272.

 

Těšíme se na Vás!