Image

Ranč Kostelany se nachází v nádherné lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže. Ranč byl původně vybudován pro milovníky koní a příznivce western & country. Se svou širokou nabídkou kvalitních služeb je dnes ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní a společenské akce ve stylovém prostředí. Krásná krajina láká k vycházkám a vyjížďkám na koni v každém ročním období.

 

 

AKTUALITY NA RANČI...

Image AKTUALITY NA RANČI...
Zvětšit
Gulášové hody

21.-23.11. 2014 - GULÁŠOVÉ HODOVÁNÍ...

 

Stůl si můžete zarezervovat již nyní na recepce@kostelany.cz, nebo telefonicky na +420 573 367 272.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Věnujte radost...

Image Věnujte radost...
Zvětšit
darkovy_poukaz_kostelany_A4_2

 Udělejte svým blízkým radost a obdarujte je dárkovým poukazem na zážitek. Obsah poukazu je na Vašem výběru, můžete věnovat gastronomický zážitek, relaxační pobyt v aqua centru Ranče, vyjížďku, jezdecký výcvik nebo vodění na koni, můžete věnovat i několikadenní pobyt včetně ubytování. Poukaz lze uhradit buď hotově přímo na recepci Ranče, nebo převodem na účet.

 

Dárkový poukaz Vám rádi vystavíme na recepci Ranče, kde si ho můžete osobně vyzvednout, nebo Vám ho pošleme domů prostřednictvím České pošty. Neváhejte nás kontaktovat na recepce@kostelany.cz, +420 573 367 272.