Image

Ranč Kostelany se nachází v nádherné lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže. Ranč byl původně vybudován pro milovníky koní a příznivce western & country. Se svou širokou nabídkou kvalitních služeb je dnes ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní a společenské akce ve stylovém prostředí. Krásná krajina láká k vycházkám a vyjížďkám na koni v každém ročním období.

PROVOZNÍ DOBA 2016

 

Pondělí 10:00 - 20:00
Úterý 10:00 - 20:00
Středa 10:00 - 20:00
Čtvrtek 10:00 - 20:00
Pátek 10:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 23:00
Neděle 10:00 - 20:00

 

MÁJOVÉ LÍBÁNÍ POD TŘEŠNĚMI

Image MÁJOVÉ LÍBÁNÍ POD TŘEŠNĚMI
Zvětšit
Prvomájový polibek
 
Milí zamilovaní, 
 
blíží se váš svátek! Ať už jste zasnoubení nebo zamilovaní, přijďte se v květnu projít našimi třešňovými sady a políbit se pod rozkvetlým prvomájovým stromem. Poté můžete ochutnat naše speciality a skvělé drinky, zahrát si bowling, využít naše Aquacentrum nebo se projet po krásném okolí na koních.
Těšíme se na Vás!
 
Srdečně Vás zve tým Ranče :)

VÍTÁME DALŠÍHO ČLENA RANČE

Image VÍTÁME DALŠÍHO ČLENA RANČE
Zvětšit
Stanley 1

 

V úterý 12. dubna se v brzkých ranních hodinách narodila kobylka Stanley, je zdravá, krásná a na světě se jí líbí. Jakmile zesílí a zvykne si na život na Ranči, budete si ji moci prohlédnout a pohladit. Už teď se na vás těší!

 

 

JUNIOR PROGRAM 2016

Image JUNIOR PROGRAM 2016
Zvětšit
Bez názvu - 1

       V rámci Junior programu lze aktivně a netradičně prožít školní či jiné výlety. Celodenní program s podtitulem „Divoký Západ“ je určen mateřským školám, základním školám a žákům speciálních škol. V rámci programu si děti mohou v areálu Ranče Kostelany vyzkoušet jízdu na koni, projdou stáje s koňmi, vyzkouší si jízdu na koni, ale naučí se i základním povelům a práci s nimi. Součástí programu jsou westernové soutěže (např. hod tomahawkem, lukostřelba - samozřejmě pod dohledem zkušených instruktorů:-)) a divadelní představení v dobových kostýmech. Pro rok 2016 připravujeme i novou naučnou stezku v blízkém okolí Ranče, v níž děti hravou formou získají znalosti z přírody, života Indiánů, kovbojů aj.

 

Junior program se koná v termínu od 16. května do 17. června 2016 (pro mateřské školy jsou rezervovány vždy pondělní a páteční termíny). Cena za jedno dítě je 150 Kč (mateřské školy 90 Kč), pedagogický dozor v počtu 1 dospělý na 10 dětí je zdarma, v případě překročení tohoto počtu je účtováno vstupné 150 Kč.

 

Kromě zážitkového programu nabízíme i možnost stylového obědu v restauraci Saloon. V nabídce je jednotné menu: domácí slepičí vývar s nudlemi a zeleninou, přírodní kuřecí prsa se sýrem, vařený brambor a zeleninová obloha, nápoj. Pro trampy máme v nabídce i tradiční opékání špekáčků na indiánské louce.

 

Pro zájemce nabízíme také možnost využití environmentálních listů.

 

Přihlášku a fotografie z uplynulých ročníků naleznete zde.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: recepce@kostelany.cz, nebo telefonicky na čísle +420 573 367 272.

 

Těšíme se opět na viděnou!

 

LETNÍ TÁBORY U KONÍ 2016

Image LETNÍ TÁBORY U KONÍ 2016

Vážení rodiče, milé děti,

 

připravili jsme pro Vás již třetí ročník letních táborů u koní. Kromě tradičního příměstského jsme rozšířili nabídku i o pobytový tábor. 

 

Tábory se konají v krásném prostředí areálu Ranče Kostelany v oblasti chřibských hor. Vaše děti se pod dohledem zkušených instruktorů a trenérů koní seznámí s chodem koňských stájí a celého areálu Ranče, aktivně budou zapojeny do péče o koně, ale i jiná hospodářská zvířata, která se na ranči nachází. Samozřejmou součástí programu je i příprava koně před jízdou, samotné ježdění a práce ve stájích.

 

Více informací o jednotlivých táborech, vypsaných termínech a přihlášky naleznete zde.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 739 309 055.

 

 

Výběrové řízení - kuchař

Image Výběrové řízení - kuchař
Zvětšit
RK_výběrové řízení kuchař

Vážení hosté a příznivci Ranče,

 

posilujeme náš pracovní tým o kolegu/kolegyni kuchaře/kuchařku. Více informací naleznete v přiloženém inzerátu.

 

Pokud jste vy tím pravým či pravou, nebo máte vhodnou osobu ve svém okolí, neváhejte nás kontaktovat na email vesela@rjelinek.cz.